Loctite

Se svými výrobky, které jsou běžně prodávány ve více než 80 zemích celého světa, zaujímá Loctite jedno z vedoucích míst mezi firmami, které vyvíjejí a vyrábějí lepidla, těsnící prostředky a ostatní speciální chemické výrobky. Chemici a inženýři firmy Loctite aktivně a každý den věnují svoji energii výzkumu a vývoji v sedmi velkých laboratorních komplexech na celém světě.

V uplynulých pěti letech investovali do těchto oblastí přibližně 130 milionů USD. V minulém roce vzrostly investice o dalších 30 milionů USD, což odpovídá filozofii, podle které investuje do této životně důležité činnosti prostředky odpovídající přibližně 4 % obratu. Díky těmto investicím si udržují pozici v čele technického pokroku.

Celosvětová konstrukční příručka Loctite je pokladnicí, kde je uloženo obrovské bohatství technických informací a know-how, které lidé pracující u firmy Loctite nashromáždili za celou řadu roků své činnosti. Jako vždy Vám chceme poskytovat takové služby, které jinde nenaleznete, poskytovat je Vám, našim současným i budoucím zákazníkům na celé zeměkouli.

Loctite >>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Průmyslová lepidla pro profesionální nasazení.