Nový sortiment epoxidových produktů Loctite Hysol

Henkel Loctite zavádí nový sortiment vysoce kvalitních, jedno a dvousložkových epoxidových lepidel, vhodných pro lepení široké řady materiálů jak v případě průmyslových, tak i výrobních aplikací.

Přednosti sortimentu lepidel sortimentu lepidel Loctite Hysol spočívají zejména v jejich schopnostech spojovat mnohé materiály včetně kovů, skla, keramiky, dřeva a většiny plastů.

Sortiment lepidel Loctite Hysol zahrnuje epoxidy, které se oproti konkurenčním produktům vyznačují zvýšenou průzračností, menším zápachem, vhodnou tekutost, vyšší pevností i trvanlivostí. Tato lepidla jsou schválena a předepisována techniky i konstruktéry na celém světě pro celou řadu aplikací, v nichž se používá lepení – od leteckého a kosmického až po elektronický průmysl, od údržby až po prvovýrobu
V tom jménu je síla

Na základě rozsáhlé výzkumné a vývojové činnosti firma Henkel Loctite rozšiřuje svůj technický potenciál zavedením řady nových, vysoce kvalitních jedno a dvousložkových epoxidových lepidel, vhodných k lepení nejrůznějších materiálů v průmyslových i malosériových aplikacích.

Firma Loctite je dobře zavedena na trhu jako špičkový výrobce lepidel, založených na anaerobních, kyanoakrylátových a silikonových technologiích, a nová řada epoxidových lepidel Loctite® Hysol® výborně tyto existující technologie doplňuje. Vysoká úspěšnost těchto nových lepidel, garantovaná speciálními technickými znalostmi, zkušenostmi s aplikací lepidel a lokální distribuční sítí dále posiluje pozici firmy Loctite jakožto rozhodujícího aktéra globálního trhu průmyslových lepidel.

Řada Loctite Hysol zahrnuje 32 jedno a dvousložkových epoxidových lepidel s významnými vlastnostmi, jako je čirost, slabý pach, řízené dávkování, vysoká pevnost, odolnost vůči vysokým teplotám a trvanlivost. Stejně jako ostatní výrobky firmy Loctite poskytují inženýrům a konstruktérům různé možnosti spojování pro aplikace v různých průmyslových odvětvích, od letecko-kosmického průmyslu po elektroniku, od údržby a oprav po výrobu originálních zařízení.

Pro kteroukoliv aplikaci si lze vybrat z pěti skupin lepidel – lepidla pro všeobecné použití, pětiminutová, houževnatá, vysokoteplotní a plněná kovy, s další možností výběru viskosity, doby vytvrzování, pevnosti a doby zpracovatelnosti.

Epoxidová lepidla Loctite Hysol jsou dodávána ve vhodných, různě velkých a snadno použitelných velikostech balení, od malých dvojitých kartuší po vědra a konve pro velkoobjemové aplikace. K disposici je rovněž velký výběr dávkovacích zařízení, od jednoduchých ručně ovládaných dávkovačů po plně automatické systémy. Speciální trysky zajišťují účinné promíchání složek bez zbytečných ztrát.
Úplný přehled lepidel Loctite Hysol je detailně uveden v novém celobarevném dvacetičtyřstránkovém katalogu výrobků, který pro usnadnění volby obsahuje průvodce pro vyhledání lepených materiálů a aplikací.

Průvodce obsahuje rovněž informace o charakteristických vlastnostech lepidel, výběr velikostí balení a možnosti sestav dávkovacích zařízení, spolu s úplným seznamem výrobků a informacemi pro objednávku.